Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą na rynku transportowym od 2003 roku. W trakcie ponad dziesięciu lat działalności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Obsługujemy klientów z branży: stalowej, spożywczej, motoryzacyjnej, przemysłowej, budowlanej, art. dekoracyjnych oraz AGD.

Rocznie wykonujemy dla naszych klientów blisko 20 000 transportów. Są to transporty zarówno pełno samochodowe, jak i częściowe (paletowe).

ConFoot

LOG-WAY-SOLUTION Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę
podpór kontenerowych ConFoot®

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem podpór kontenerowych ConFoot®

ConFoot® – to prosty, oszczędny, efektywny i łatwy w użyciu sposób na usprawnienie przeładunku kontenerów! Podpór ConFoot® można użyć do rozładunku, załadunku, bądź też ustawienia kontenera na samych podporach prosto z przyczepy. Zrobić to może pojedyncza osoba bez stosowania specjalistycznych urządzeń.

Co nas wyróżnia?

Nasza siła leży w naszym personelu – młodym, energicznym i zmotywowanym, by tworzyć indywidualne rozwiązania transportowe i logistyczne. Konkretne oczekiwania naszych klientów i ich indywidualne potrzeby traktowane są priorytetowo, co daje nam pewność, że zawsze jesteśmy o krok przed naszymi konkurentami.

Nasze kompetencje:

Posługujemy się językiem angielskim, holenderskim,
niemieckim i francuskim

Działamy na platformach transportowych:
Transporeon, Mercareon, SOOT

Funkcjonujemy w oparciu o:

ADR

AETR

konwencję CMR

Pobierz plik

Incoterms 2010

Pobierz plik

OPWS 2010
(Oddział Kobylnica)

Pobierz plik

ADSP 2017
(Oddział Frankfurt)

Pobierz plik

Czym się zajmujemy?

Nasza firma oferuje bardzo szeroki wachlarz usług spedycyjnych w zakresie transportu krajowego, międzynarodowego i magazynowania. Oszczędzamy Państwa czas kompleksowo zajmując się Państwa przesyłką. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wieloletnimi partnerami, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, doświadczenie, kompetencje i uprawnienia!

Jak działamy?

Podstawiamy auto

Podejmujemy ładunek

Dostarczamy go na czas
we wskazane miejsce

Kontrolujemy przebieg
transportu

Jesteśmy dostępni
24h na dobę

Ubezpieczenie CARGO

Warunki Ubezpieczenia Cargo
dla LOG-WAY-SOLUTION

Pobierz plik

Ogólne Warunki
Ubezpieczenia

Pobierz plik

Wniosek o Ubezpieczenie
Cargo

Pobierz plik

Klauzule
Ubezpieczeniowe

Pobierz plik

Procedura Likwidacji
Szkód z Polisy Cargo

Pobierz plik

LWS Dokumenty

Polisa ENG

Pobierz plik

Polisa DE

Pobierz plik

KRAVAG

Pobierz plik

Polityka jakości

Pobierz plik

Licencja

Pobierz plik

RODO – Klauzula Informacyjna

Pobierz plik

Wyślij zapytanie

  Uzupełnienie powyższego formularza kontaktowego stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Log-Way-Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Janikowie w celu ułatwienia z Państwem kontaktu w związku z wysłaniem zapytania. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Log-Way-Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Janikowie przy ul. Gnieźnieńskiej 67/69. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i obsługi Państwa zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych

  * - Pola obowiązkowe

  Dni wolne w Europie

  Więcej
  Scroll Up